Vše dobré do nového roku, aneb malé ohlédnutí za rokem 2020!

Rok 2020 končí, rok 2021 začíná.

Děkujeme vám za podporu v průběhu covidového roku 2020! Jen díky vám se nadále držíme, bez vás bychom to prostě nezvládli!

Rok 2020 byl nejhorším rokem v historii (nejen) Hells Bells. Třikrát jsme byli nuceni zavřít a zamknout dveře na několik měsíců. Normálně jsme fungovali jen v létě, aby na nás šířící se virus uděřil s mnohem větší razancí. Radost z uvolnění opatření trvala doslova jen pár dní a naděje v lepší zítřky sice neumírá, ale všichni vidíte, jak to vypadá… 🙁

Vláda prostě potřebuje obětního beránka, aby byla vidět nějaká snaha. A i přesto, že hospody a bary nejsou hlavním zdrojem nákazy (dle statistik se v hospodách nakazilo jen něco přes 50 osob za celou dobu), tak právě hospody jsou první, na které se ukáže prstem…

Ale my jsme se rozhodli, že ten rok nebudeme končit tak pesimisticky. Prostě si jen zopakujeme, co se nám letos povedlo. Je pár věcí, na které můžeme být hrdí.

Forbidden Plum, aneb Hellsí slivovice

Na jaře jsme představili (doslova) sběratelskou edici slivovice Forbidden Plum. Za 680 Kč si můžete koupit jednu z pouhých 100 očíslovaných lahví. Jsou samozřejmě i na našem e-shopu. Slívku pro nás vypálila destilérka TŌSH DISTILLERY.

Hells Bells Forbidden Plum

Barrel Aged Imperial Stout, aneb pivní luxus

Půl roku zrál v sudu po Bourbonu. Díky pivovaru Raven vznikl unikátní Barrel Aged Imperial Stout, bez nadsázky pivní luxus. Dovolíme si říct, že takový počin je v rámci rockových a metalových hospod naprostým unikátem v celosvětovém měřitku. A ano, i ten naleznete na našem e-shopu.

Barrel Aged Imperial Stout (Raven, Hells Bells Beers)

Shop, aneb nákup Hellsího merche online

Vznik našeho e-shopu byl částečně založen jako takové protikrizové opatření… 😀 A světe div se, ono to docela funguje a my vám takhle zpětně musíme poděkovat, je to pro nás od vás obrovská podpora! 🙂 Nakupovat Hellsí merch můžete i nadále na adrese shop.hellsbells.cz.

Hells Bells SHOP

Závěrem nám ještě jednou dovolte poděkovat za neutuchající podporu, užijte si Vánoce a společně si popřejme to nejlepší do roku 2021. Bude to třeba…