Říjnové koncerty v Hells!

Koncerty říjen Hells Bells

Je po letní sezóně, tak je opět čas na koncerty. V říjnu budou hned tři a máte se na co těšit!

Crippled Fingers pokřtí nové album spolu s Backfist a Anthems

Opravu hodně muziky za málo peněz. Crippled Fingers, Pražští metaloví šílenci v Hells pokřtí své nové album Warzone. Kapela brouzdá pódia už od roku 2011, zahrála si po boku velkých jmen a nesmazatelně se zapsala do srdcí metalových fans. Podporou jim budiž Liberečtí Backfist plující na vlně Hard Core a Pražští Anthems, kteří se prezentují moderním melodickým Metal Corem.

5. 10. od 19:00, FB Event

Cripped Fingers, Backfist, Anthems

Absolva po 2 letech opět v Hells!

Milovníci heavy metalu, tohle je něco pro vás! Absolva v Hells není poprvé, ale pokaždé to stálo za to! Absolva se hlásí k moderní vlně britského heavy metalu a že se jedná o kvalitní soubor jistě potvrdí fakt, že kapela je zároveň oficiální doprovodnou kapelou Blayze Baileyho a Luke Apleton je zároveň baskytaristou legendárních Iced Earth!

22. 10. od 19:00, FB Event

Absolva (UK)

V.A.R. slaví 30 let na scéně!

Thrashová Liberecká legenda V.A.R. slaví v letošním roce 30 let existence. K této příležitosti vyráží na speciální tour mapující celou jejich kariéru. A navíc jako bonus pro své fans v řijnu vydají novou řadovou desku. Na tomto tour je doprovodí pivní trapista Pačess se svoji družinou, který taktéž představí nový materiál, který výjde v záři. Třetí do party jsou pardubičtí smrťáci Dysangelium, kteři v létě vydávají svojí třetí desku svého smrtícího nářezu. Jako speciální host se představí stálice naší scény Elysium.

26. 10. od 18:00, FB Event

V.A.R., Pačess, Dysangelium, Elysium